• Komunikat mZUS

• Od 1 lutego można już składać wnioski o 500 plus na nowy okres świadczeniowy, który
            rozpocznie się 1 czerwca 2023 r. i potrwa do 31 maja 2024 r.
            Świadczenie wychowawcze przysługuje na każde dziecko do ukończenia przez nie 18 lat,
            niezależnie od osiąganych dochodów. Żeby otrzymać świadczenie wychowawcze na nowy
            okres świadczeniowy, trzeba złożyć do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych odpowiedni
            wniosek drogą elektroniczną.
            Teraz łatwo i wygodnie można złożyć wniosek o 500+ przez bezpłatną aplikację mobilną
            mZUS. Aplikacja mZUS jest przeznaczona dla osób, które mogą skorzystać z programów
            świadczeń dla rodzin, tj. świadczenia wychowawczego 500+ oraz świadczenia dobry start
            300+.

• Ferie z OSiR-em.

• Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą OSiR-u, umożliwiajacą naszym uczniom spędzania ferii na sportowo.

• Bezpieczne ferie

• 25 stycznia w auli odbyło się spotkanie z przedstawicielami Straży Pożarnej na temat bezpieczństwa w czasie zimowych ferii.

• Zebranie z rodzicami

• 18.01 serdecznie zapraszamy na spotkanie z wychowawcami podsumowujące I półrocze (godziny wg ustaleń z wychowawcami). O godzinie 16:30 zachęcamy do wstąpienia do auli szkolnej i obejrzenia Jasełek przygotowanych przez uczniów naszej szkoły.

• Wesołych Świąt

• Niech tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowym czasem miłości, pokoju i dobroci, niech magia Świąt wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni, a nadchodzący Nowy Rok 2023 obdarzy wszystkich zdrowiem i pomyślnością.

Życzy

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy oraz uczniowie.

• Magia Świąt Bożego Narodzenia

• Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas wyczekiwany szczególnie przez dzieci, ale także przez dorosłych. Magię świąt można było dzisiaj poczuć za sprawą jasełek wystawionych przez uczniów ze szkolnego koła teatralnego, którzy wcieli się w postacie biblijne.

Dzieci zaprezentowały swoje talenty, a jasełkom towarzyszyły kolędy i pastorałki.

• AKCJA ZBIERAMY ŻOŁĘDZIE I KASZTANY oficjalnie zakończona!!!

• W tym roku jesień hojnie obdarowała nas swoimi owocami, zebraliśmy 900 kg żołędzi i 1340 kg kasztanów. Dziękujemy wszystkim uczniom,rodzicom biorącym udział w akcji.

Szczególne podziękowania kierujemy do KOŁA ŁOWIECKIEGO "JELEŃ" w Brodach za wieloletnią współpracę. DARZ BÓR!

• WOŚP

• Pierwoszoklasiści uczestniczyli w zajeciach z pierwszej pomocy przedmedycznej.

• I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

• 13 grudnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystym podsumowaniu Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego o tematyce Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Fabian B. z kl.3a, Fabian T.z kl.3b, Wiktor O. z kl.4a oraz Wiola K. z kl.7a zajęli I miejsca w tym konkursie. Gratulujemy kreatywności i wspaniałych wyników.

• Brawo Budowlani!

• Nasi uczniowie: Marcel Czygunowski, Patryk Jaroni, Miłosz Kielczyk i Wojciech Koziński zdobyli I miejsce w turnieju Krosno Football CUP 2022

Trenerem jest Pan Damian Dworczak.