W drugim tygodniu ferii dzieci uczęszczały na zimowisko zorganizowane w naszej szkole. Brały udział w atrakcyjnych zajęciach plastycznych i komputerowych. Spotkały się z lubskimi strażakami, którzy zapoznali je z wyposażeniem wozu strażackiego oraz zorganizowali dla nich kurs ratownictwa i pierwszej pomocy. Ponadto nasi uczniowie skorzystali z bogatej oferty Lubskiego Domu Kultury i Lubskiej Biblioteki::
- warsztaty teatralne w LDK,
- „Muzyczne rozgrywki” w Bibliotece Publicznej,
- bal karnawałowy w LDK,
- ognisko z kiełbaskami przy LDK,
- spektakl „Królowa Śniegu” Teatru ART - RE z Krakowa (w LDK),
- „Bajkowe zabawy ruchowe” w Bibliotece Publicznej,
- Festiwal Piosenki „Śnieżynka 2016” w LDK.
Czy zajęcia podobały się dzieciom? Obejrzyjcie zdjęcia i oceńcie sami.