Msza Święta rozpoczynająca rok szkolny 2016/2017 odbędzie się w piątek 02.09.2016r. o godz. 10:00. Przypominamy o stroju galowym.
Aktualności
Msza Święta

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się 01.09.2016r. (czwartek) o godz. 10:00 na boisku szkolnym. Przypominamy o stroju galowym.

Kiermasz używanych podręczników
Biblioteka szkolna organizuje kiermasz używanych podręczników w dniach 29-30 sierpnia w godzinach 9:00-12:00.
Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017
Uczniowie klas 6 kupują wszystkie podręczniki samodzielnie.
Uczniowie klas młodszych kupują tylko podręcznik do religii i drugiego języka.
Kiermasz używanych podręczników w szkole odbędzie się w dniach 29-30 sierpnia godz. 9 -12.
Podręczniki na kiermasz z opisem (włożona kartka z imieniem i nazwiskiem, nr tel. i ceną) proszę przynosić do sekretariatu. Przynosimy tylko podręczniki wskazane w tabelce.https://docs.google.com/document/d/1r2W20adTkiElsjkcMKoXVhIDttAsKY_ZoLPiRpZZtyY/edit
Walczymy o nagrodę publiczności w konkursie mPotęga
Wejdź na http://glosowanie.mpotega.pl/projekty i zagłosuj na nasz projekt "Matematyczne wędrówki po Polsce - potrawy regionalne".
Dzięki głosom publiczności mamy szansę wygrać dodatkowe 5 tysięcy złotych na wyposażenie pracowni matematycznych.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016
24 czerwca o godzinie 10:00 na boisku szkolnym odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Po apelu spotkanie z wychowawcami w klasach.
Jubileusz 70-lecia w skrócie
Scratch po recyklingu
W naszej szkole łączymy tradycyjne metody nauczania z nowoczesnymi. Jak zrobić coś z niczego? Czy można samodzielnie stworzyć komputerową grę ekologiczną? Popatrzcie sami!
Zapraszamy do Dwójki

"Dwójka" najlepsza!
- "Dwójka" najlepszą szkołą w szachach!
Tegoroczny Turniej Grand Prix Lubska Szkół Podstawowych w Szachach w klasyfikacji drużynowej wygrała nasza drużyna pokonując wysoko Szkołę Podstawową z Jasienia, Szkołę Podstawową nr 1 i Szkołę Podstawową z Górzyna. Dziękujemy i gratulujemy zawodnikom, trenerom: p. Darkowi Bielińskiemu i Mireli Wojciechowskiej oraz klubowi "Caissa" Lubsko.

Finał wojewódzki
- Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie VII miejsce w województwie podczas finału Drużynowego Turnieju Szachowego, który odbył się 13 kwietnia w Sulechowie.
Na szachownicach walczyli Karola Machnicka, Tomek Lambrecht, Olek Kiełek, Kuba Kołodziejski i Kuba Mierzwiak. GRATULACJE!!!

Grand Prix - V runda
- Ostatnie, piąte spotkanie z cyklu Grand Prix Lubska w szachach 15 kwietnia w grupie dziewcząt wygrała Karolina Machnicka, wśród chłopców, jak zwykle bez straty punktów na pierwszym miejscu Tomek Lambrecht, drugie miejsce przypadło Olkowi Kiełkowi. Świetnie spisali się pozostali zawodnicy dzielnie walcząc o punkty indywidualne i drużynowe - Kuba Kołodziejski, Kuba Giedrojć, Maksymilian Cypel, Kuba Mierzwiak, Szymon Słodki, Kuba Tołłoczko, Filip Ślifirski, Borys Rafalski i Bartek Szymczak.
Ankieta
Ankieta dla rodziców
https://docs.google.com/a/
sp2lubsko.pl/forms/d/ 1R5uvsx61ZKTL0ZKRJmkhZk1abszxC 9fSf0uArBnUcdU/viewform Ankieta dla rodziców uczniów klas III
https://docs.google.com/a/
sp2lubsko.pl/forms/d/ 1TE6wuRtkLebA6J8foTMwhQGcCuzP5 BXqcTbXaWu0KNE/viewform Ankieta dla uczniów
https://docs.google.com/a/
sp2lubsko.pl/forms/d/ 1GViEj06j4ow25zf3EXHRqMIMp5Sdu kl-Mfy1YaAFNJ4/viewform

Kolejny sukces
Kolejny sukces szachistów z "Dwójki" - na najwyższych stopniach podium 4 rundy Grand Prix Lubska stanęli Tomek Lambrecht i Karolina Machnicka, na drugim miejscu - Olek Kiełek. Tomek zapewnił już sobie zwycięstwo w turnieju, Karola i Olek mają wielkie szanse by stanąć na podium, ale o wszystkim zdecyduje ostatnia runda w kwietniu. GRATULACJE dla wszystkich reprezentantów naszej szkoły. Jesteście super. A tak na marginesie - w czołówce Grand Prix szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych znajdują się nasi absolwenci - BRAWO! - Ada Urbaniak, Agata Wojciechowska, Gabriel Kołtun i Michał Rajman.
M.Wojciechowska
Zdjęcia klasowe
Dnia 31.03. 2016r. będą robione zdjęcia klasowe.
Trwają zapisy do klasy pierwszej!
Szanowni Państwo!
Trwa nabór dzieci 6 i 7- letnich do klasy pierwszej w roku szkolnym 2016/17.
Wnioski można pobrać i składać w sekretariacie szkoły do 31 marca.
Wnioski można też pobrać tutaj:
https://sp2lubsko.edupage.org/text/?text=text/text2&subpage=4
Zapraszamy do naszej szkoły

III miejsce naszych siatkarzy
Dnia 11 marca w Nowej Soli odbyły się zawody 1/4 finalu wojewódzkiego piłki siatkowej chłopców. Nasi zawodnicy ukończyli zawody na III miejscu. Gratulacje.
Warsztaty kulinarne- śniadanie daje moc
Rodo
Polityka prywatności
Ochrona danych osobowych na stronach EduPage traktowana jest bardzo poważnie. Odwiedź stronę poniżej, aby dowiedzieć się w jaki sposób chronione są Twoje dane osobowe: Polityka prywatności
Archiwum Aktualności


