21.03.2018 - Dzień Nowych Technologii w Edukacji
W ramach promowania nowych technologii wykorzystywanych w codziennej pracy z uczniami w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się Dzień Otwarty Szkoły. Naszą placówkę odwiedziły dzieci z lubskich przedszkoli wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami. Na początku spotkania wszyscy uczestnicy obejrzeli film. Panie Dyrektor zapoznały zebranych z ofertą szkoły. Następnie najmłodsi uczestnicy spotkania wzięli udział w zajęciach warsztatowych. Były to interaktywne zabawy logopedyczne oraz muzyczne, programowanie z grą edukacyjną, na macie oraz z robotami.Zajęcia prowadzili uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli. Nasi goście obejrzeli również pokaz drukowania na drukarce 3D. Spotkanie było pełne pozytywnych emocji.
