Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września (środa) o godzinie 9.00.
Jeżeli aura pogodowa będzie sprzyjać, apel odbędzie się na placu apelowym. W razie deszczu uroczystość będzie przeniesiona do sali gimnastycznej.Obowiązuje reżim sanitarny w pomieszczeniach obowiązek zakrywania ust i nosa{maseczka} oraz dezynfekcja.
Klasy 1-3 wejście "od rzeczki".
klasy 4-6 wejście główne.
Klasy 7-8 wejście od placu apelowego.
