• Witajcie w szkole Pierwszaki!!!

• 27 października odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły.

• Wszystkich Świętych

• W ramach wieloletniej współpracy z DPS, uczniowie naszej szkoły przygotowali stroiki na groby zmarłych podopiecznych ośrodka. Dziękujemy.

• Dzień Kundelka

• Data nie jest przypadkowa - 25 października to wszak Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt. W ramach obchodów Dnia Kundelka w naszej szkole organizujemy akcje zbiórki karmy na rzecz bezdomnych zwierząt. Karmę można zostawić w świetlicy szkolnej w dniach 24-28.10. Zebrane dary przekażemy OTOZ działającemu na terenie naszego miasta. Dziękujemy.

• Dzień Edukacji Narodowej

• W zawodzie nauczyciela są chwile, dla których bycie pedagogiem jest najpiękniejszym zawodem świata. Dzisiaj w SP2 był dla nas nauczycieli własnie taki dzień. Za pamięć, życzenia dziękujemy.

• ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!

• Informujemy, że 5 września rozpoczęła się XI Edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół „ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!”. Zachęcamy do dalszego aktywnego zbierania i przynoszenia do gabinetu nr 25 zużytych baterii i telefonów komórkowych.W tym roku Partnerem specjalnym jest firma T- Mobile, która rozpoczyna konkurs PLANETA MA ZNACZENIE, podkreślając swoją troskę o środowisko naturalne. Dla placówek, które zbiorą największą masę telefonów komórkowych, do 31.12.2022, są przewidziane cenne nagrody. T- Mobile ufunduje nagrody specjalne dla szkół o łącznej wartości ponad 80 000 złotych.Nadmieniamy, że za zbiórkę telefonów komórkowych na koniec edycji zostaną przyznanie bony. Jak w zeszłym roku za każde oddane 5 kg telefonów komórkowych bon w wysokości 50zł. Zbierajmy więc! Baterie i telefony przynosimy do gabinetu nr 25 (I piętro).