• Akcja wolontariatu.

• Dnia 22.11.2022 r w naszej szkole odbył się kiermasz zorganizowany przez szkolny wolontariat. Celem było pozyskanie środków na paczkiMikołajkowe dla naszych podopiecznych z Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Lubsku. Zebraliśmy kwotę 1042 zł. Wszystkim, którzy pomogli serdecznie Dziękujemy.

Szkolne Koło Wolontariatu.

• Podziękowanie

• Składamy serdeczne podziękowanie Pani Jolancie Kaczmarek za nieodpłatne przekazanie książek do biblioteki szkolnej. Dzięki Pani hojności nasza biblioteka wzbogaciła się o 27 pozycji, które będą się cieszyć popularnością wśród naszych czytelników.

• Zebranie z rodzicami

• Serdecznie zapraszamy na spotkanie z wychowawcami 16 listopada:

- klasy I-III o godzinie 16:30

- klasy IV- VIII o godzinie 17:00.

• Grand Prix w IX Festiwalu Pieśni Patriotycznej

• Uczennica naszej szkoł Estera WIśniewicz otrzymała Grand Prix w IX Festiwalu Pieśni Patriotycznej, a zespół "Rozśpiewane nutki" w składzie: Aleksandra Organek, Pola Zankowicz i Zosia Walot wyróżnienie.