• Spotkanie z wychowawcami.

• Drodzy Uczniowie,

po uroczystym apelu, spotykacie się z wychowawcami w klasach. W tych gabinetach będziecie również pracowali przez cały rok szkolny 2021/2022.

Pamiętajcie o reżimie sanitarnym:

- maseczka,

- dezynfekcja ,

- odległość.

Was Drodzy Rodzice, prosimy podczas inauguracji roku szkolnego 2021/2022 o pozostanie poza murami budynku, ze względu na obostrzenia Covid-19. Uczniowie klas pierwszych, mogą być pod opieka jednego rodzica.

Oto wykaz gabinetów:

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września (środa) o godzinie 9.00.

Jeżeli aura pogodowa będzie sprzyjać, apel odbędzie się na placu apelowym. W razie deszczu uroczystość będzie przeniesiona do sali gimnastycznej.Obowiązuje reżim sanitarny w pomieszczeniach obowiązek zakrywania ust i nosa{maseczka} oraz dezynfekcja.

Klasy 1-3 wejście "od rzeczki".

klasy 4-6 wejście główne.

Klasy 7-8 wejście od placu apelowego.