• Wyprawka Pierwszoklasisty.

7. wycinanka - 2 sztuki

8. plastelina -2 sztuki

9. kredki ołówkowe grube BAMBINO

10. farby plakatowe (12 kolorów)

11. pędzle do malowania (różnej grubości)

12. nożyczki

13. kubeczek na wodę

14. klej w sztyfcie MAGIC - 2 sztuki

15. ołówek, temperówka

16. gumka

17. linijka

18. zeszyt 16 k w cienka linię

19. zeszyt 16 k w kratkę

20. bibuła (1 zestaw)

21. teczka na gumkę

22. teczka duża na materiały plastyczne

23. buty zmienne w worku

24. strój na W-F (biała koszulka, ciemne spodenki) w worku

25. chusteczki higieniczne w pudełku

Wszystkie przybory i rzeczy prosze podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka!

• Wyróżnienie Burmistrza Lubska dla wybitnych uczniów

•   23 czerwca 2021r. odbyło się uroczyste spotkanie w Lubskim Domu Kultury dla Wyróżnionych przez Burmistrza Lubska Janusza Dudojcia  wybitnych uczniów ze szkół Miasta i Gminy Lubsko.

Wyróżnionym i nagrodzonym Listem Gratulacyjnym uczniem z Naszej szkoły został Mateusz Walot ucz. kl. 6a , który jest tegorocznym finalistą Kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z historii; opiekunowie przygotowujący do konkursu: Pani Małgorzata Iwaniuch, Pan Bogusław Pogorzelec.  Mateusz  również osiąga bardzo wysokie wyniki edukacyjne - średnia ocen na koniec roku 5,75. Mateuszowi bardzo gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłorocznych konkursach przedmiotowych.

• Wyniki klasyfikacji - rok szkolny 2020/2021

• Drodzy  Rodzice,  Kochani Uczniowie,

w dniu 22.06.2021r. Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubsku uchwaliła Klasyfikację Uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubsku w roku szkolnym 2020/2021.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Klasyfikację roczną  Uczniów  Szkoły Podstawowej nr 2  im. Bolesława Chrobrego w Lubsku w  roku szkolnym 2020/2021, która wypadła bardzo pomyślnie.
            Bardzo miło jest mi  podzielić się z Państwem informacją, iż średnia ocen uczniów Naszej szkoły wyniosła 4,20 .
            Z dumą gratuluję Wszystkim Uczniom Naszej Szkoły otrzymania  promocji, a szczególnie tym Uczniom, którzy  otrzymali promocję z wyróżnieniem - aż 90 Uczniów  oraz 18 Uczniom, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem.
            Wszystkim Uczniom bardzo gratulujemy wysokich wyników w nauce i zachowaniu!

Wszystkim Uczniom Naszej Szkoły życzymy wiele radości ze zdobywania wiedzy i dalszych sukcesów edukacyjnych!

Serdecznie dziękujemy za Państwa wsparcie i zaangażowanie w naukę,  szczególnie w naukę zdalną, Naszych Uczniów.
            Życzymy Państwu oraz Wszystkim Uczniom  dużo zdrowia oraz  udanego, bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu.
            Jeszcze raz Wszystkim Uczniom gratulujemy promocji oraz ukończenia szkoły i życzymy szczęśliwych, udanych wakacji.

Bardzo Państwu dziękujemy za tak pomyślną i owocną współpracę w roku szkolnym 2020/2021.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową prezentacją wyników klasyfikacji roku szkolnego 2020/2021 w indywidualnej wiadomości w dzienniku elektronicznym Librus.

Z góry bardzo dziękujemy.
            Z wyrazami  wdzięczności i szacunku
            Dyrekcja SP 2

• Zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

• Organizacja zakończenia roku szkolnego 2020/2021:

25.06.2021r.

8.00 - przyjazd autobusów

8.00 - apel klas 3 (plac apelowy),

8.30 - zakończenie klas 1-2 i klas 4 -7,  rozdanie świadectw i nagród w klasach,

9.30 - apel klas 8 (plac apelowy),

powrót autobusów - 10.30.

Msza św. na zakończenia roku szkolego  i katechetycznego - w czwartek 24.06.2021r. o godz. 18.00  w Kościele parafialnym NMP w Lubsku.

• Zapraszamy na zebranie Rodziców przyszłych klas I.

• Drodzy Rodzice, informujemy, że w dniu 24.06.2021 r. o godzinie 16.30 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów przyszłorocznych klas pierwszych. Klasa 1 a spotkanie w świetlicy szkolnej, klasa 1 b w auli szkolnej. Zapraszamy serdecznie.