• Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego 21.02.2021r.
     • Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego 21.02.2021r.

     • Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego - coroczne święto obchodzone 21 lutego, ustanowione przez UNESCO w 1999 roku.

      W Naszej Szkole również pamiętamy o głównej idei Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, którą jest upowszechnianie wiedzy na temat bogactwa różnorodności językowej świata i jej znaczenia dla ochrony różnorodności kulturowej. Dzień ten również podkreśla rolę nauki języków obcych w edukacji. 

       Tegorocznym tematem przewodnim obchodów Dnia Języka Ojczystego  jest   „Wspieranie wielojęzyczności na rzecz integracji społecznej i przeciw wykluczeniom w edukacji”. 

      Przedstawiamy prace uczniów klasy  8b. 

       

    • Podsumowanie I semestru
     • Podsumowanie I semestru

     • Szanowni  Państwo,

      z przyjemnością przedstawiamy Państwu Klasyfikację śródroczną Uczniów  Szkoły Podstawowej nr 2                im. Bolesława Chrobrego w Lubsku w  roku szkolnym 2020/2021, która wypadła bardzo pomyślnie.

       Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubsku podsumowała I semestr roku szkolnego 2020/2021. Średnia ocen  wszystkich klas ( 20 klas: 1-8)  uczniów  475  -  wyniosła  4,16   w tym najwyższa średnia  to 6,00. Wśród 135 uczniów z klas I-III wyróżniło się 98 % uczniów, którzy zasługują na miano Wzorowego Ucznia -  uzyskując wzorowe zachowanie oraz celujące i bardzo dobre wyniki edukacyjne; natomiast  wśród 340 uczniów z klas IV-VIII  85 uczniów (25%) uzyskało średnią ocen powyżej 4,75 i  wzorowe zachowanie.

      Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową prezentacją podsumowania I semestru w wiadomości w dzienniku elektronicznym Librus.

      Wszystkim Uczniom serdecznie gratulujemy osiągnięcia wysokich wyników edukacyjnych!

      Wszystkim Uczniom Naszej Szkoły życzymy radości ze zdobywania wiedzy i dalszych sukcesów!

      Serdecznie dziękujemy za Państwa wsparcie i zaangażowanie w naukę, szczególnie w naukę zdalną Naszych Uczniów.

       

    • Rodo

    • Polityka prywatności

     Ochrona danych osobowych na stronach EduPage traktowana jest bardzo poważnie. Odwiedź stronę poniżej, aby dowiedzieć się w jaki sposób chronione są Twoje dane osobowe: Polityka prywatności