• NUKA  ZDALNA  OD  26.10.2020r.

     • Drodzy Uczniowie!


      Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej od poniedziałku tj.26.10.2020r.  przez dwa tygodnie szkoły podstawowe pracują w następujący sposób:
      Klasy I- III zajęcia stacjonarne w szkole.
      Klasy IV - VIII zajęcia zdalne.


      1.Nauczanie stacjonarne w szkole dla klas I-III odbywa się zgodnie z obowiązującym planem lekcji - czas trwania lekcji 45 minut. Zajęcia rewalidacyjne odbywają się na terenie szkoły.

      2. Nauczanie zdalne dla klas IV-VIII  będzie realizowane zgodnie z obowiązującym planem lekcji za pomocą platformy Google Classroom  - linki do lekcji umieszczone  w Terminarzu dziennika elektronicznego Librus.
      Czas trwania lekcji dostosowany do możliwości Waszych możliwości:
      klasy 4-6 - lekcja trwa 30 minut,
      klasy 7-8 - lekcja może trwać od 30 minut do 45 minut.
      Lekcje rozpoczynają się zgodnie z obowiązującym dotychczas planem   
      ( obowiązuje aktualny rozkład dzwonków i przerw)
      Zajęcia rewalidacyjne dla uczniów klas IV-VIII odbywają się zdalnie - nauczyciel specjalista wyśle wiadomość z linkiem do zajęć.

      Bardzo Wam Drodzy Uczniowie  dziękuję za sprawną i pomyślną realizację nauki zdalnej.
      Życzę Wam dużo zdrowia i spokoju w obecnym czasie.

      Pozdrawiam Was serdecznie
      Dyrektor szkoły
      Anna Gwiżdż-Góralczyk

     • ZEBRANIA Z RODZICAMI!!!

     •  21 października odbędą się zebrania z Rodzicami. Ze względu na obecną sytuację pandemiczną, zebrania będą odbywały się on-line. Linki do zebrań, dla danej klasy, wychowawca poda w terminarzu.

     • Ważne informacje.

     • W dniu dzisiejszym, lekcje klas 1-3 odbywają się wg.planu. Natomiast klasy 4-8  maja lekcje skrócone. Każda lekcja trwa 30 min, krótkie przerwy 5 min, długie przerwy 15 min. 7 lekcja kończy się 12.20. 

    • Rodo

    • Polityka prywatności

     Ochrona danych osobowych na stronach EduPage traktowana jest bardzo poważnie. Odwiedź stronę poniżej, aby dowiedzieć się w jaki sposób chronione są Twoje dane osobowe: Polityka prywatności