• NUKA  ZDALNA  OD  26.10.2020r.

• Drodzy Uczniowie!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej od poniedziałku tj.26.10.2020r.  przez dwa tygodnie szkoły podstawowe pracują w następujący sposób:
            Klasy I- III zajęcia stacjonarne w szkole.
            Klasy IV - VIII zajęcia zdalne.

1.Nauczanie stacjonarne w szkole dla klas I-III odbywa się zgodnie z obowiązującym planem lekcji - czas trwania lekcji 45 minut. Zajęcia rewalidacyjne odbywają się na terenie szkoły.

2. Nauczanie zdalne dla klas IV-VIII  będzie realizowane zgodnie z obowiązującym planem lekcji za pomocą platformy Google Classroom  - linki do lekcji umieszczone  w Terminarzu dziennika elektronicznego Librus.
            Czas trwania lekcji dostosowany do możliwości Waszych możliwości:
            klasy 4-6 - lekcja trwa 30 minut,
            klasy 7-8 - lekcja może trwać od 30 minut do 45 minut.
            Lekcje rozpoczynają się zgodnie z obowiązującym dotychczas planem
            ( obowiązuje aktualny rozkład dzwonków i przerw)
            Zajęcia rewalidacyjne dla uczniów klas IV-VIII odbywają się zdalnie - nauczyciel specjalista wyśle wiadomość z linkiem do zajęć.

Bardzo Wam Drodzy Uczniowie  dziękuję za sprawną i pomyślną realizację nauki zdalnej.
            Życzę Wam dużo zdrowia i spokoju w obecnym czasie.

Pozdrawiam Was serdecznie
            Anna Gwiżdż-Góralczyk

• ZEBRANIA Z RODZICAMI!!!

•  21 października odbędą się zebrania z Rodzicami. Ze względu na obecną sytuację pandemiczną, zebrania będą odbywały się on-line. Linki do zebrań, dla danej klasy, wychowawca poda w terminarzu.

• Ważne informacje.

• W dniu dzisiejszym, lekcje klas 1-3 odbywają się wg.planu. Natomiast klasy 4-8  maja lekcje skrócone. Każda lekcja trwa 30 min, krótkie przerwy 5 min, długie przerwy 15 min. 7 lekcja kończy się 12.20.