• Brawo Budowlani!

• Nasi uczniowie: Marcel Czygunowski, Patryk Jaroni, Miłosz Kielczyk i Wojciech Koziński zdobyli I miejsce w turnieju Krosno Football CUP 2022

Trenerem jest Pan Damian Dworczak.

Gratulujemy

• Akcja wolontariatu.

• Dnia 22.11.2022 r w naszej szkole odbył się kiermasz zorganizowany przez szkolny wolontariat. Celem było pozyskanie środków na paczkiMikołajkowe dla naszych podopiecznych z Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Lubsku. Zebraliśmy kwotę 1042 zł. Wszystkim, którzy pomogli serdecznie Dziękujemy.

Szkolne Koło Wolontariatu.

• Podziękowanie

• Składamy serdeczne podziękowanie Pani Jolancie Kaczmarek za nieodpłatne przekazanie książek do biblioteki szkolnej. Dzięki Pani hojności nasza biblioteka wzbogaciła się o 27 pozycji, które będą się cieszyć popularnością wśród naszych czytelników.

• Zebranie z rodzicami

• Serdecznie zapraszamy na spotkanie z wychowawcami 16 listopada:

- klasy I-III o godzinie 16:30

- klasy IV- VIII o godzinie 17:00.

• Grand Prix w IX Festiwalu Pieśni Patriotycznej

• Uczennica naszej szkoł Estera WIśniewicz otrzymała Grand Prix w IX Festiwalu Pieśni Patriotycznej, a zespół "Rozśpiewane nutki" w składzie: Aleksandra Organek, Pola Zankowicz i Zosia Walot wyróżnienie.

• Witajcie w szkole Pierwszaki!!!

• 27 października odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły.

• Wszystkich Świętych

• W ramach wieloletniej współpracy z DPS, uczniowie naszej szkoły przygotowali stroiki na groby zmarłych podopiecznych ośrodka. Dziękujemy.

• Dzień Kundelka

• Data nie jest przypadkowa - 25 października to wszak Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt. W ramach obchodów Dnia Kundelka w naszej szkole organizujemy akcje zbiórki karmy na rzecz bezdomnych zwierząt. Karmę można zostawić w świetlicy szkolnej w dniach 24-28.10. Zebrane dary przekażemy OTOZ działającemu na terenie naszego miasta. Dziękujemy.

• Dzień Edukacji Narodowej

• W zawodzie nauczyciela są chwile, dla których bycie pedagogiem jest najpiękniejszym zawodem świata. Dzisiaj w SP2 był dla nas nauczycieli własnie taki dzień. Za pamięć, życzenia dziękujemy.

• ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!

• Informujemy, że 5 września rozpoczęła się XI Edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół „ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!”. Zachęcamy do dalszego aktywnego zbierania i przynoszenia do gabinetu nr 25 zużytych baterii i telefonów komórkowych.W tym roku Partnerem specjalnym jest firma T- Mobile, która rozpoczyna konkurs PLANETA MA ZNACZENIE, podkreślając swoją troskę o środowisko naturalne. Dla placówek, które zbiorą największą masę telefonów komórkowych, do 31.12.2022, są przewidziane cenne nagrody. T- Mobile ufunduje nagrody specjalne dla szkół o łącznej wartości ponad 80 000 złotych.Nadmieniamy, że za zbiórkę telefonów komórkowych na koniec edycji zostaną przyznanie bony. Jak w zeszłym roku za każde oddane 5 kg telefonów komórkowych bon w wysokości 50zł. Zbierajmy więc! Baterie i telefony przynosimy do gabinetu nr 25 (I piętro).

• Zebranie z rodzicami

• Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie z wychowawcami 14 września:

- klasy I-III godzina 16:30,

- klasy IV-VIII godzina 17:00.