• Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

     • 20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. Sprawdź, jak możesz wspólnie z UNICEF świętować ten dzień, pokazując, że prawa wszystkich dzieci są ważne i że każdy z nas może zaangażować się w akcję pomocową na rzecz dzieci w Jemenie.

      Posłuchajcie, co ma Wam do przekazania Maciej Orłoś, wspierający akcję UNICEF na rzecz Jemenu.


    • 11  Listopada  DZIEŃ   NIEPODLEGŁOŚCI 
     • 11  Listopada  DZIEŃ   NIEPODLEGŁOŚCI 

     • W Szkole Podstawowej nr 2 w Lubsku obchody Dnia Niepodległości rozpoczęliśmy już 5 listopada. Uczniowie klas 2 i 3 wzięli udział w konkursie historycznym "Wokół symboli narodowych". 

      11  Listopada  DZIEŃ   NIEPODLEGŁOŚCI   

       

      Organizatorem przedsięwzięcia jest Instytut Pamięci Narodowej. Celem konkursu jest upowszechnienie   i popularyzacja wśród dzieci znajomości historii Polski ze szczególnym uwzględnieniem symboli narodowych. Nasi Uczniowie wypełnili test, rozwiązując zadania otwarte i zamknięte. 

      Konkurs przeprowadzili nauczyciele : Pani Małgorzata Stefanowicz, Pani Jolanta Pietrus i Pan  Bogusław Pogorzelec.

      Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali wysoki poziom wiedomości i umiejetności dotyczących symboli narodowych i wydarzeń historycznych  zawiązanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości . Najwyższe wyniki uzyskali :

      Tytus z klasy 3b  oraz Oliwia z klasy 2a.

      Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

       

       

       

       

       

       

       

       

      We wtorek 10.11.2020r  o godz. 11:11  nasi uczniowie              i nauczyciele  po raz kolejny wzięli udział w akcji  MEN  "Szkoła  do hymnu"  i wspólnie odśpiewali "Mazurka Dąbrowskiego".

     • PASOWANIE 2020

     • 6 listopada w auli szkolnej odbyło się Pasowanie na ucznia. Uczniowie klasy 1a oraz klasy 1b zaprezentowali wspaniałe programy artystyczne. Następnie pani Dyrektor dokonała aktu pasowania na ucznia oraz wręczyła dyplomy i upominki. Z powodu epidemii pasowanie odbyło się w dwóch grupach bez udziału publiczności. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy wielu sukcesów w naszej szkole.


     • NAUKA ZDALNA od 09.11.2020r. do 29.11.2020r.

     • Drodzy Rodzice ,

      informacje związane z organizacją pracy szkoły oraz prowadzeniem zajęć on-line zostaną umieszczone w dzienniku elektronicznym Librus. 

       Bardzo Państwu dziękujemy za zaangażowanie i współpracę ze szkołą w związku z realizacją  nauki zdalnej.

      Anna Gwiżdż-Góralczyk

      Dyrektor szkoły

    • Rodo

    • Polityka prywatności

     Ochrona danych osobowych na stronach EduPage traktowana jest bardzo poważnie. Odwiedź stronę poniżej, aby dowiedzieć się w jaki sposób chronione są Twoje dane osobowe: Polityka prywatności